Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości ogłosiła niedawno nabór wniosków o dofinansowanie dla branży HoReCa (hotelarstwo i gastronomia), dla branży turystycznej oraz działalności kulturalnej. Dotacja ta, w wysokość aż do 90% kosztów kwalifikowalnych, ma pomóc firmom z sektora MŚP w rozszerzeniu działalności lub w jej dywersyfikacji.

Warto pamiętać, że w ramach tego dofinansowania:

  • Maksymalna kwota wsparcia dla Twojego biznesu to nawet 540 000 zł !!!
  • Nabór wniosków będzie trwał przez miesiąc od 6 maja do 5 czerwca br.
  • Z dotacji mogą skorzystać te firmy, których przychody ze sprzedaży towarów, produktów lub usług w ujęciu wartościowym w czasie pandemii (w roku 2020 albo w 2021) w porównaniu z rokiem poprzedzającym tj. 2019 albo w 2020 r. spadły o więcej niż o 30 %.

Jeżeli planujesz ubiegać się o to dofinansowanie, a w jego ramach chciałbyś także sfinansować wdrożenie rozwiązań w zakresie energii ze źródeł odnawialnych (panele fotowoltaiczne, pompa ciepła czy kompleksowa termomodernizacja), to jesteś we właściwym miejscu!

W Hegon otrzymasz doradztwo i pomoc w przygotowaniu wniosku, a przede wszystkim najwyższej jakości obsługę w zakresie: doboru optymalnego źródła energii cieplnej i elektrycznej, magazynowania energii, zmniejszenie jej strat, kompleksowej termomodernizacji budynku. Realizujemy średnie i duże inwestycje OZE na terenie całego kraju.

Gwarantujemy Klientom stuprocentową satysfakcję z naszych usług, o czym świadczą same bardzo dobre opinie Inwestorów o firmie Hegon. Instalacje fotowoltaiczne i grzewcze wykonują wykwalifikowane zespoły z wieloletnim doświadczeniem. Stosujemy urządzenia, moduły fotowoltaiczne, falowniki i akcesoria wyłącznie renomowanych marek, co daje gwarancję trwałość i niezawodność instalacji.

Jeżeli w ramach kredytu ekologicznego chciałbyś wykonać większą termomodernizację (inwestycja powyżej 50 tyś. zł), to warto skorzystać z pomocy specjalistów od takich projektów i realizacji.

Zapraszamy:

tel. 787 449 919

lub
tel. 662 208 534

albo

zostaw dane kontaktowe a oddzwonimy do Ciebie.

Sprawdź opinie Klientów o naszej firmie.
Doskonała
Na podstawie 40 opinii
Małgorzata Rogulska
Małgorzata Rogulska
2024-04-20
Bardzo dobry kontakt z klientem,przedstawiciel firmy odpowiada wyczerpująco na wszystkie pytania. Szybki kontakt,rzetelne doradztwo. Od podpisania umowy do złożenia wniosku w zakładzie energetycznym- w zaledwie tydzień. Pracownicy w czasie montażu profesjonalni,dokładni, nieinwazyjni na działce klientów. Montaż bezproblemowy. Polecam firmę dociekliwym,niezdecydowanym,niecierpliwym.
Marcin K
Marcin K
2024-03-28
Gorąco polecam. Bardzo szybki kontakt po wysłaniu zgłoszenia. Pan Jakub podpowiedział co możemy zrobić uwzględniając moje warunki lokalizacyjne, przedstawił kilka opcji użytych komponentów do budowy instalacji. Ekipa montażowa zainstalowała zarówno panele, jak i całe oprzyrządowanie w budynku robiąc to szybko, uwzględniając moje oczekiwania co do lokalizacji sprzętów. Co ważne pozostawiła po sobie porządek. Wszystko działa jak należy, a dzięki pomocy pracowników firmy nie musiałem „załatwiać” żadnych formalności z energetyką.
dariusz paszkiewicz
dariusz paszkiewicz
2024-02-27
Hegon-Torun Na przelomie wrzesien-pazdziernik Firma zamontowala fotowoltaike i pompę ciepla Wszystko hula , Szczegolne podziekowania dla Pana Jakuba .bardzo duze zaangazowanie.bardzo dobry kontakt .gosc ktory umie sluchac jakie potrzeby ma klient bez wciskania kitu Odbior serwisu na 5
Waldek L
Waldek L
2024-02-15
Polecam z całego serca.
Marzenna Jankowska
Marzenna Jankowska
2024-01-07
Polecam szybko i profesjonalnie.
jacek mazurek
jacek mazurek
2023-12-23
Witam ,szczerze polecam firmę Hegon ,od samego początku profesjonalne podejście do klienta tu mógłbym wyróżnić pana Jakuba który wykazał się dużym zaangażowaniem w kwestii instalacji ,bardzo dobry kontakt tu należałoby wymienić pana Pawła ,nie przedłużając ,fachowość ,rzetelność ,terminowość i wysoka kultura panów instalatorów sprawia ,że jestem mega zadowolony z instalacji ,naprawdę godnie polecam !!!
Marek Mikolajczyk
Marek Mikolajczyk
2023-12-13
Witam. Polecam firmę Hegon. Pan Paweł zamontował mi panele i pompę ciepła. Bardzo fajny kontakt, profesjonalne podejście, wszystko terminowo i zgodnie z ustaleniami. No i dotacja, wszystko załatwione praktycznie bez mojego udziału. Super. Jeszcze raz polecam. Pozdrawiam Marek.
Krzysztof Supernak
Krzysztof Supernak
2023-11-30
Bardzo polecam firmę HEGON .Fachowe doradztwo bardzo dobry kontakt.Odpowie na każde pytanie.Wykonanie instalacji nie budzi zastrzeżeń.Napewno ta firma nie zostawi Cię po wykonaniu instalacji.Bardzo polecam.
M Mich
M Mich
2023-11-23
Rzeczowy audyt, szybka wycena, realizacja i załatwienie papierologii. Całość oceniam na 4.8/5. Śmiało polecam
Dariusz Nadolecki
Dariusz Nadolecki
2023-10-25
Witam na początku zacznę od tego jak profesjonalna jest firma Hegon .Wybrałem firmę Pana Pawła z pośród sześciu firm które oferowały fotowoltaike. Pan Paweł na samym wstępie rozmowy telefonicznej potrafił odpowiedzieć na kazde moje trudne pytanie odnośnie fotowaltaiki bardzo profesjonalnie wytlumaczyl na czym rzecz polega doradził i wyliczył wszystkie możliwe dotacje bardzo przejzyscie wszystko wytłumaczyl..Ekipa ktora przyjechała na montaz była bardzo profesjonalna widać było ze się znają na tym co robią.Jestem bardzo zadowolony z usług tej firmy i polecam każdemu kto się zastanawia :)