Fotowoltaika dla domu

HEGON

Własna energia w Twoim domu!

Instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu to odpowiedzialny krok w ochronę środowiska i oszczędne rozwiązanie na stale rosnące ceny energii elektrycznej.

Jakie funkcje spełni instalacja fotowoltaiczna w Twoim domu?

Panele fotowoltaiczne sprawią, że zostaniesz niezależnym dostawcą prądu. Produkowana energia elektryczna spełni zapotrzebowanie Twojego gospodarstwa, a nadwyżka zostanie zmagazynowana i wykorzystana w momencie mniejszej produkcji.

Close up solar photovoltaic panels. Technology for renewable energy solution.

Korzyści z inwestycji.

Czy inwestycja w fotowoltaikę jest opłacalna? Najprawdopodobniej każdy z nas przed dużą inwestycją środków analizuje korzyści.

Powierzone środki w elektrownię fotowoltaiczną wrócą na konto już po 8-8 latach od instalacji. Od tego momentu instalacja będzie stale generować zyski.

Każdy kW pracującej instalacji fotowoltaicznej to około 1MWh wyprodukowanej energii rocznie – tony węgla, których nie trzeba wydobyć, przewieźć i spalić w elektrowni. 

To zmniejszona emisja CO2 – to nasze zdrowie i zdrowie naszych rodzin. To również substytut już ściętych drzew, które nie rosną tak szybko, jak wynosi zapotrzebowanie. To równoważnik tysięcy przejechanych kilometrów samochodem o napędzie spalinowym. 

Ty też możesz coś zrobić dla siebie nas i swoich najbliższych. Żyjmy zdrowo i oszczędnie.