HEGON - TERMOMODERNIZACJA TORUŃ

Zaufaj profesjonalistom

Firma Hegon zapewnia swoim Klientom kompleksową obsługę w zakresie termomodernizacji, zarówna pod względem formalności związanych z dofinansowaniami, które dopełniamy w imieniu Inwestora, jak i wszelkich prac termomodernizacyjnych. Wykonujemy instalacje: fotowoltaiczne, pompy ciepła, c.o. i c.w.u., wymianę stolarki drzwiowej i okiennej, bram garażowych, docieplenia ścian zewnętrznych oraz wewnętrznych budynków, docieplenia dachu, stropodachu, stropu pod nieogrzewanym poddaszem czy stropu nad piwnicą.

Termomodernizacja – pierwszy etap

Termomodernizację budynku zaczynamy od audytu energetycznego, czyli od szczegółowej ekspertyzy obiektu pod względem jego energooszczędności. Celem tego audytu jest zebrania wszystkich, niezbędnych danych do projektu termomodernizacji.
Klienci firmy Hegon nie muszą pokrywać kosztów audytu energetycznego z własnych środków, a później czekać na refundację z WFOŚiGW. W naszej firmie audyty wykonują specjaliści z odpowiednimi uprawnieniami oraz z dużym doświadczeniem.
Audyt energetyczny w ramach programu „Czyste Powietrze” jest wymagany w przypadku pełnej termomodernizacji budynku. W innych przypadkach, Beneficjenci decydując się na audyt mogą liczyć na uzyskanie wyższego dofinansowania.

Termomodernizacja Toruń
Termomodernizacja Toruń

Termomodernizacja – wybór optymalnych rozwiązań

Następnym krokiem jest omówienie z Inwestorem kilku wariantów prac termomodernizacyjnych. Spośród nich wybieramy rozwiązania najbardziej korzystne z uwzględnieniem spełnienia warunku dotacji: zmniejszenie zapotrzebowania na energię użytkową do 80 kWh/(m2*rok) lub zmniejszenie zapotrzebowania na energię użytkową o minimum 40%.

Termomodernizacja – dofinansowania

Jeżeli Inwestor kwalifikuje się do dofinansowania, to podpisujemy umowę z prefinansowaniem, aby otrzymać od WFOŚiGW 50% zaliczki. Po uregulowaniu wkładu własnego przez Inwestora, Hegon występuje do Funduszu o drugą transzę dotacji. W trosce o najwyższą jakość obsługi firma Hegon reprezentuje Inwestorów, dopełnia formalności i dba o to, by Klienci w jak najmniejszym stopniu angażowali własne środki finansowe.

Termomodernizacja Toruń

Twój wykonawca termomodernizacji na terenie Torunia i województwa kujawsko-pomorskiego

Jeżeli nie chcesz martwić się o dostępność lub skoordynowanie prac kilku wykonawców, a jednocześnie chcesz zaoszczędzić czas i zyskać gwarancję realizacji usług na najwyższym poziomie, to zapraszamy do firmy Hegon. Stosujemy wyłącznie sprawdzone, certyfikowane materiały wysokiej jakości oraz urządzenia renomowanych marek.

Hegon to kompleksowa termomodernizacja i zgrany zespół fachowców

Kluczowym atutem firmy Hegon są wysoko wykwalifikowani pracownicy z dużym doświadczeniem w zawodzie. Zarówno monterzy instalacji fotowoltaicznych, pomp ciepła, jak i stolarki drzwiowej i okiennej, to pracownicy, którzy są specjalistami w swojej dziedzinie, a nie tzw. „ majstrami”.

Termomodernizacja Toruń